POWERTECH UPS On Line PT-1360 για rack 2U, με οθόνη, 3000VA/2700W, 7x DC output
5 Φεβρουαρίου, 2026
Show all
POWERTECH UPS On Line PT-1359 για rack 2U, με οθόνη, 3000VA/2700W, 7x DC output
POWERTECH UPS On Line PT-1359 για rack 2U, με οθόνη, 3000VA/2700W, 7x DC output - Image 2
POWERTECH UPS On Line PT-1359 για rack 2U, με οθόνη, 3000VA/2700W, 7x DC output - Image 3
Κωδικός προϊόντος: PT-1359 Κατηγορίες: UPS - Σταθεροποιητές, Τροφοδοσία Ρεύματος
Share
  • Περιγραφή
  • Επιπλέον πληροφορίες
  • Αξιολογήσεις 0
Προστατεύστε τον υπολογιστή και τις εργασίες σας.
Σημεία ενδιαφέροντος προϊόντος
-εγκατάσταση σε rack
-με βάσεις για tower εγκατάσταση
-true double-conversion
-microprocessor control, βελτιστοποιεί την αξιοπιστία
-input power factor correction
-συντελεστής ισχύος εξόδου 0.9
-μεγάλο εύρος τάσης εισόδου
-δυνατότητα converter λειτουργίας
-λειτουργία ECO για εξοικονόμηση ενέργειας
-συμβατό με γεννήτρια
-με οθόνη για εύκολη παρακολούθηση της κατάστασης του UPS
Τεχνικά χαρακτηριστικά
-Χωρητικότητα: 3000VA / 2700W
Είσοδος
-Εύρος τάσης:
Μεταφορά χαμηλής γραμμής: 90VAC/80VAC/70VAC/60VAC ±5% ή 180VAC/160VAC/140VAC/120VAC ±5% (Θερμοκρασία περιβάλλοντος <350 °C), (με βάση το ποσοστό φορτίου 100%-80%/80%-70%/70-60%/60%-0)
Επιστροφή χαμηλής γραμμής: 100VAC/90VAC/80VAC/70VAC ή 195VAC/175VAC/155VAC/135VAC ±5% (Θερμοκρασία περιβάλλοντος <350 °C), (με βάση το ποσοστό φορτίου 100%-80%/80%-70%/70-60%/60%-0)
Μεταφορά υψηλής γραμμής: 145 VAC ±5% ή 300 VAC ±5%
Επιστροφή υψηλής γραμμής: 140 VAC ±5% ή 290 VAC ±5%
-Εύρος συχνότητας: 40Hz ~ 70Hz
-Φάση: Single phase with ground
-Power Factor: >/= 0.99 @ nominal voltage (input voltage)
Έξοδος
-Τάση εξόδου: 110/115/120/127VAC ή 208/220/230/240VAC
-AC Voltage Regulation: ±1% (Battery Mode)
-Εύρος συχνότητας: 47~53Hz ή 57~63Hz (Synchronized Range)
-Εύρος συχνότητας (λειτουργία μπαταρίας): 50Hz ±0.25Hz ή 60Hz ±0.3Hz
-Υπερφόρτωση:
Ambient Temp. <350 °C
>150%: το UPS απενεργοποιείται αμέσως
-Συντελεστής κορύφωσης: 3:1
-Αρμονική παραμόρφωση: </=3% THD (linear load), </=6% THD (non-linear load)
-Χρόνος μεταφοράς: AC σε Μπαταρία: Zero, Inverter σε Bypass: 4ms (Τυπικός)
-Κυματομορφή (Λειτουργία μπαταρίας): Καθαρή ημιτονοειδής
Απόδοση
-Λειτουργία AC: 90%
-Λειτουργία μπαταρίας: 88%
Μπαταρία
-Τύπος μπαταρίας: 12V/9AH
-Αριθμός μπαταριών: 6 (δεν συμπεριλαμβάνονται)
-Χρόνος επαναφόρτισης: 4 hours recover to 90% capacity (Typical)
-Ρεύμα φόρτισης: 1.0 A (max.)
-Τάση φόρτισης: 82.1 VDC ±1%
Φυσικά χαρακτηριστικά
-Θύρες: DC (είσοδος), 7x DC (έξοδος), USB Type B, RS232
-Διαστάσεις (DxWxH): 630x438x88mm (2U)
-Καθαρό βάρος: 29.3kg
Περιβάλλον
-Υγρασία λειτουργίας: 20-90% RH @ 0-40 °C (μη υγροποιήσιμη)
-Επίπεδο θορύβου: Λιγότερο από 50dBA @ 1 μέτρο
Διαχείριση
-Smart RS-232 ή USB Supports Windows 2000/2003/XP/Vista/2008/7/8, Linux, Unix and MAC
-Optional SNMP: Power management from SNMP manager and web browser
Περιεχόμενα συσκευασίας
-UPS
-Καλώδιο USB σε USB Type B
-Καλώδιο τροφοδοσίας
-Βάσεις για rack εγκατάσταση
-Βάσεις για tower εγκατάσταση
-CD με divers
-Εγχειρίδιο χρήσης
Διαστάσεις 76.0 × 60.0 × 20.0 cm
Ισχύς
3000 VA
Κατηγορία
On line
Τύπος
Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.
Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *
Σχετικά προϊόντα
  • POWERTECH βύσμα για φορτιστή HP laptop, M30, 19.5V, 4.8x1.5mm
    POWERTECH βύσμα για φορτιστή HP laptop, M30, 19.5V, 4.8×1.5mm
  • POWERTECH τροφοδοτικό laptop PT-119 για HP, 90W, 18.5V - 4.9A
  • POWERTECH βύσμα για φορτιστή HP laptop, M12, 18.5V, 7.4x5mm
  • POWERTECH βύσμα για φορτιστή Lenovo laptop, M28, 20V, Square